Зеленський посварився із бориспільським чиновником, який заявив, що він «теж президент»

<p>Коли Годунок заявив, що він «теж президент», як йшлося в інавгураційній промові Зеленського, глава держави відповів: «Ти — точно не президент» Об этом сообщает <a href=snop.in.ua со ссылкой на СМИ.

">

Коли Годунок заявив, що він «теж президент», як йшлося в інавгураційній промові Зеленського, глава держави відповів: «Ти — точно не президент»Президент вступив у словесну перепалку із секретарем міськради Борисполя Ярославом ГодункомПрезидент Володимир Зеленський вигнав секретаря Бориспільської міськради Ярослава Годунка із офіційної зустрічі у Борисполі, куди глава держави прибув у середу, 10 липня.


Зокрема, президент, звертаючись до Годунка, сказав: «Я тут прочитав, газета, скажіть, це правда чи ні? Член «Батьківщини», секретар Бориспільської міської ради, раніше засуджений ч.3 стаття 142 – розбій, поєднаний з причиненням тяжких тілесних ушкоджень. Це ви?».


Той ствердно відповів: «Так».


«Вийдіть звідси. Выйди отсюда, розбійник ти. Погано чуєш мене?» — сказав Зеленський Годунку під аплодисменти присутніх.


«Та мені все одно, де ти», — відповів президент на зауваження чиновника.


«Англійською – exit», — додав президент, коли Годунок продовжував говорити, покидаючи залу.


Секретар міськради зауважив, що він, за словами Зеленського, теж президент (про це йшлося в інавгураційній промові Зеленського. – Ред.).


«Ти — точно не президент. У президента немає криміналу. Іди гуляй, господи», — відповів Зеленський.


Як відомо, Ярослав Годунок є депутатом міськради Борисполя від «Батьківщини», він балотується в парламент в окрузі №98.


Нагадаємо, Зеленський призначив Михайла Бно-Айріяна головою Київської обласної державної адміністрації. Президент 10 липня приїхав в Бориспіль, де представив нового очільника Київської ОДА.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/zelenskiy-posvarivsya-iz-borispilskim-chinovnikom-yakiy-zayaviv-shcho-vin-tezh-prezident-608705.html”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя